Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz 300

€7,490
2009' Mercedes-Benz 300 photo #1
2009' Mercedes-Benz 300 photo #2
2009' Mercedes-Benz 300 photo #3
2009' Mercedes-Benz 300 photo #4
2009' Mercedes-Benz 300 photo #5
2009' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

EVO 300 NAFT 2009 SUPER FULL OPSION
CMIMI: 7490€ I DISKUTUSHEM

NAVI I MADH
SENSOR PARKIMI
3.0 NAFTE
ECO SYSTEM
KAMBIO AUTOMATIKE
MARSHA NE TIMON
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA E ZEZE
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
EVO
BLUETEC
XHAMAT E ZINJ
PERDE ORIGJINALE
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 16 Prill 2023
Support Ukraine