Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz 270

€3,300Disk.
2004' Mercedes-Benz 270 photo #1
2004' Mercedes-Benz 270 photo #2
2004' Mercedes-Benz 270 photo #3
2004' Mercedes-Benz 270 photo #4
2004' Mercedes-Benz 270 photo #5
5 foto
Kushtet: Normal
Mosha: 19 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik
I jashtëm: Mbulesa Bagazhit të zgjatur
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit
Elektronikë: Radio AM/FM, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Ndihmesë Parkimi, Porta për MP3

Shitet mercedes-benz E-class 270, viti 2004, i mirembajtur dhe i gatshem per cdo lloj prove. Te dhenat e makines jane si me siper dhe te gjitha reale. Cmimi 3300 euro i diskutueshem.
Vendodhja Skrapar/Berat. Nr.cel 0693727522.

  • 069Tregoni telefonin
  • Makine ne shitje
  • Skrapar
  • 22 Maj 2023
Support Ukraine