Shto te të preferuarat

2003' Mercedes-Benz 270

€4,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2003 Mercedes-Benz 270 në Kavajë, Shqipëri
  • 2003 Mercedes-Benz 270 në Kavajë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje perfekte
Me taksa dhe siguracion te paguar
Motorr 270 nafte
Kambio automatike
Sensore parkimi
Tapiceri lekure
Sendile me ngrohje
Perde ansore
Baxha
Navi
Karikator 6 cd
Cmimi 4600€
Mundesi nderrimi
Cel.wiber.watsap:0699324799

  • 069Tregoni telefonin
  • Flori Saraci
  • Kavajë
  • 24 Qershor 2019
Shiteni Makinën Tuaj