Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz 250

€13,999
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz 250 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedez benz e 250 avangard , Packet amg , blue efficiency , full ,viti 2009-2010 , kamio automatike tiptronik marsha ne timon, pilot automatik ,tapiceri lekure me tegela te bardhe AMG ,sedile me ngrohje me butona ,navigator me ekran te madhe ,bagazhier me 6 cd ,usb,aux ,bluetooth ,telefon, goma 100% te rreja te sapo vendosura disqe amg dy te ngusht dy te gjere, feneret inteligence led bi -xenon, xhamat e zinj ,sensor para dhe mbrapa, sinjalet e kthimit te integruar ne pasqyra, tamburo ferrota AMG ,192000 kilometra, vaj filtra motor -kamio te nderuara ,e sapo ardhur nga belgjika ,me dogan te paguar .E sapo targuar 28 - 04 - 2019

Shiteni Makinën Tuaj