Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz

€14,500
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet sprinter karrotrec i sapoardh nga gjermania ne gjendje shum te mir me dogan te paguar dhe me 250000 mij km filtra vaj te nderruara me 6 marsha + indietro motorri 220 cdi shum ekonomik platform fikse5.25me 2.10 organello e re e pa perdorur fare fuqia terheqese 6 ton me 2 pulte nje me fisha dhe tjetri ne largesi pasqyrat me ngrohje xhamet elektrik makina pa asnjegevishtje dhe shum komode drejtohet me patent veture dhe perdoret brenda qytet pa problem igatshem per pun cdo gje funksionale i gatshem per cdo lloj prove. Nga ana juaj per meshum info tel

  • 068Tregoni telefonin
  • Krujë
  • 12 Tetor 2022
Support Ukraine