Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Mercedes-Benz 200

€14,500
2015' Mercedes-Benz 200 photo #1
2015' Mercedes-Benz 200 photo #2
2015' Mercedes-Benz 200 photo #3
2015' Mercedes-Benz 200 photo #4
2015' Mercedes-Benz 200 photo #5
5 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Autovetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe motorike.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Maj 2023
Support Ukraine