Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz 200

€9,900
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET MERCEDES-BENZ E KLAS 212 AVANTGARDE AUTOMAT FULL FULL FULL
SENSOR PARKIM PARA DHE MRAPA FABRIKISHT+ STOPAT ME PIKA
LARJE FENERESH
ME KSENER ORGJINAL
PASQYRAT ME PALOSJE
MOTORI 200 CDI SHUM I SHPEJT DHE EKONOMIK
KARBURANTI NAFTE
VITI: FUNDI I 2011.
SENDILET LEKUR ME NGROHJE
ME FRYRJE+ME MEMORIE
ME START-STOP FIKET NE SEMAFOR DHE NDIZET KUR LISHON FRENAT.
MARRSHAT PLUS MINUS NE TIMON
KILOMETRA: 216 MIJE ORGJINALE MUND TE VERIFIKOHET TEK MECEDEZI
KAMBIO: AUTOMATIKE
PILOT AUTOMATIK
DISQE ME GOMA 90% TE REJA
ME 2 CELSA
ME SHERIT LED NE KERSKOT DHE TEK DYRET
DRRITAT NDIZEN SIMAS KTHESAVE
E SAPO ARDHUR NGA HOLLANDA ME DOGANE TE PAGUAR , GATI PER TARGA
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE DHE ESETIKE PUTHUAJ SI E RE NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBI ESHTE SUPER GJENDJE PREFEKT
CMIMI 9900 € I diskutushem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Shkurt 2023
Support Ukraine