Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz 200

€6,200
5 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Mercedez-benz E class 200 kompresor. Benzine /gaz. Viti 2006,kambio automatike,inpianti me injetore origjinal HANA,shume ekonomke,klima me 4 zona indipendente,(secila me komandim me vete)sediliet,xhamat,timoni,pasqyrat me komandim elektrik me 4 nivele memorie,bagazhi hapje me pult,lares feneresh,goma te reja 2021,vaj,filtra,ferota te sapo nderuara,xhama te zinj me certifikate,pasqyrat me palosje,antiverbim,disqe alumini,airbag,srs,abs,asr,esp,mp3,sensore parkimi origjinale para dhe mbrapa,kamer para dhe mbrapa,limitator shpejtesie,pilot automatik,komunikim bagazhi me kabinen me ulje te sediljeve elektrike,dritat xenon/bixenon,tapiceri dhe kabine shume e paster,ne gjendje shume te mire mororike,xhenerike,elektrike,te gjitha sherbimet e kryera,2 celsa secili me memorie te brendshme,e ardhur nga Zvicra,perdorur vetem nga 1 person.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Korrik 2022
Support Ukraine