Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz 200

€5,000
  • 2005 Mercedes-Benz 200 në Tiranë, Shqipëri
  • 2005 Mercedes-Benz 200 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2005 Mercedes-Benz 200 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2005 Mercedes-Benz 200 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2005 Mercedes-Benz 200 në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2005 Mercedes-Benz 200 në Tiranë, Shqipëri - 6
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes benz e class 200 naft automatik viti fundi 2005 me klima navigator kamera televizor mbrapa sensor parkimi komanda ne timon kasetofon me cd celes me pult sistem alarmi xhamat dhe pasqyrat elektrike sendile lekure elektrike.te gjitha sherbimet e bera gomina amurtizator ferrota me letra te paguara per 1 vit kolaudimi 2 vjet

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Janar 2022