Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz 200

€4,700
2005' Mercedes-Benz 200 photo #1
2005' Mercedes-Benz 200 photo #2
2005' Mercedes-Benz 200 photo #3
2005' Mercedes-Benz 200 photo #4
2005' Mercedes-Benz 200 photo #5
2005' Mercedes-Benz 200 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

🇩🇪🔴 Mercedes-benz 🔴🇩🇪
• 》Mercedes Benz C200 EVO super ekonomik
///C class Model W203
• 》Diesel/Nafte /Automat
• 》Viti prodhimit dhjetor 2005
• 》Kilometra 219.000 origjinale
• 》Me targa dhe letra te paguara Kualidim per 2 vite
• 》Disqe R16 inc Orgjinal Goma 80%
• 》Kambio Automatike Comfort/Sport/Manual +-
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Sallon Rrobe Sedilje elektrike
• 》 Navigation System CD Radio AUX USB full opsion
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Çdo sherbim i bere Vaj +Filtra ne gjendje perfekte me te drejte kontrolli
•》 Ngjyra Blu Super Perl perfekte me shkelqim
🔴 Cmimi 4700 € i Diskutueshem

Support Ukraine