2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY photo #1
2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY photo #2
2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY photo #3
2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY photo #4
2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY photo #5
2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY photo #6
2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY photo #7
7 foto

2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500Disk.
Publikuar 19 Shkurt 2024
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: xOjNTC

Information from the owner

Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Automatike, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë
Klasa e emetimit: Euro 5
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë, Tapiceri e Çmontueshme, Disqe Aliazhi, Paketa e Rimorkimit, Drita mjegulle, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme, Kontrolli Dinamik, Parafango, Mbulesa Bagazhit të zgjatur
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Marshi Parkimit, Porta për IPod, Porta për MP3, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë, TV

Komente të shitësit rreth 2011' Land Rover Range Rover Sport HSE LUXURY

Range Rover Sport HSE LUXURY EDITION 5.0 benzin+gas
*Kambio AUTOMATIKE
*Viti I prodhimit 2011

Makina disponon; ABS,ESP,KOMANDA NE TIMON,SENSOR DRITASH & SHIU,KOMPJUTER NE BORD,CRUISE CONTROL,VOICE CONTROL,BLUETOOTH,AUX,XHAMA ELECTRIC TE ZINJ FABRIKE,PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE,SALLON LEKURE LUXURY,SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA,SEDILJE ME MEMORJE,SISTEM AUDIO HARMAN KARDON,START STOP,KEYLESS AND GO,DRITAT FULL LED,EKRAN DVD SEDILJET PAS,CLIMA BI ZONE,SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA,KAMERA PARKIM,BAXHO PANORAMIKE ELEKTRIKE,DISQE ALUMINI 18 ME GOMA 90%
E sapo ardhur nga USA me dogan dhe siguracion te prer per 1 vit
MAKINA ESHTE NE GJNDJE SHUME TE MIRE NGA ANA XHENERIKE DHE ESTETIKE,e gatshme per cdo lloj prove.cmimi 13500 i diskutueshem

[SHITET nr tel 0684668079 WhatsApp +13475205802

Support Ukraine