2019' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2019' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2019' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2019' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2019' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2019' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 foto

2019' Land Rover Range Rover Sport

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€55,000
Publikuar 23 Mars 2024ID: ZECxWJ

Information from the owner

Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 90000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2019' Land Rover Range Rover Sport

SPORT 3.0 NAFT 2020 FULL OPSION CMIMI: 55.000€ I DISKUTUSHEM

3.0 NAFT
EKONOMIK DHE I FUQISHEM
FULL OPSION
PANORAMA FULL XHAM
VITI 2020
CDO SHERBIM I BERE KAMBIO AUTOMATIKE
NAVI I MADH
TIMON ME DRIDHJE
KEYLESS GO
HAPET/MBELLET ME CELSIN NE XHEP
90.000 KILOMETRA ORIGINALE (ME GARANCI)
KAMERA PARKIMI SENSOR PARKIMI
PANORAMA FULL XHAM
KAMBIO AUTOMATIKE PASQYRA ME PALOSJE
MARSHA NE TIMON
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA E ZEZE
GOMAT AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGINAL PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD

Support Ukraine