2018' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2018' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 foto

2018' Land Rover Range Rover Sport

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€58,000
Publikuar 26 Prill 2024ID: xjetal

Information from the owner

Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 60000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2018' Land Rover Range Rover Sport

Range Rover Sport
Viti 2018 Facelift
Km 64.000
3.0 nafte (2996cc)pa taks luksi
Ngjyre Bardhe + Zeze
Interior Becolor Pana + Kafe
Tavan Xhami
Keyless Go
Blind Spot Assist
Lane Keep Assist
Steering Assist
Auto Pilot
Active Brake Assist
Sedilje Ngrohje+ Ftohje para+mbrapa
AC klima 4 zona
Kroskot Digital
Audio Premium Meridian Sound
Xhama te Zinj para+mbrapa
4 Goma te reja 100%
Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana estetike dhe xhenerike
Cmimi 58.000€

Support Ukraine