Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Land Rover Range Rover Sport

€33,000
2016' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2016' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2016' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2016' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2016' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2016' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Range Rover Sport 2016.
Makina ka 158000 km me te drejt kontrolli e sapo ardhur nga Belgjika.
Makina eshte Full eshte bo me porosi nga blersi.
-Ngjya Black Santorini
-Makina ka 3x Tv kufje dhe telekomande per tv mbrapa
-Frigorifer
-Dopio Xham
-Timon Druri
-Full Panorame
-Sediljet comfort para mbrapa me ngrohje
-Ekran Digital
-Start Stop
-Sistemi Eco
-Clima e ndare me zona
-Tapiceri me vrima shum e paster
-Sensor+ Kamera parkimi
-Navi i Azhornuar
-Muzika MERIDIAN
-Bagazhi me Buton
-Disqe 22
-Te 4 gomat e reja Continental
-Frenimi Brembo
-Te 4 ferrotat e reja origjinale Land Rover
-Xhama te Zi origjinal
-Ceramik komplet me garanci 2 vjet
-Dy Celsa
-Letrat e sapo prera
-Targe me zgjedhje
Makines i eshte bo full Servis ne koncesionar para se te vi ne Shqiperi.
Makina eshte shum e paster Brenda jasht eshte e mbajtur ne garazh
Makinen e perdor vet nuk jam tregtar!
Cmimi i diskutueshem pasi te shikohet makina.

Support Ukraine