2015' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 foto

2015' Land Rover Range Rover Sport

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€28,500
Publikuar 17 Prill 2024ID: kOhp6n

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2015' Land Rover Range Rover Sport

✅ SHITET ✅
🔴 Cmimi : 28.500 Euro i Diskutueshem
⭐️ Mundesi Nderrimi ( Cmimi Tjeter )
📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 Range Rover Sport HSE 3.0 Diesel 4x4
📁 Autobiography BiTurbo V6 Full Option
📁 Ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 E Sapo Targuar ( Letra Sig Kualidim OK )
📁 Kambio Automat 9G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 3.0 Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 164.000 Km te certefikuara
📁 Viti prodhimit fundi 2014
📁 Konsumi / Kombinim 7.8 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima 4 Zonale
📁 Full Panorama Autobiography
📁 Navi Full Cd Dvd Phone Radio Bluetooth Video etj
📁 Ambient Light
📁 Pilot Automat , F1
📁 Komando ne timon Full
📁 Sendilje Full Memorie , Me Ngrohje Dhe Ftohje para dhe mbrapa Fryrje dhe Cfryrje
📁 Hapje Mbyllje Touch , Alarm , Ndezje Dritash
📁 Start / Stop ( Auto Hold & Fikje Ndezje ne semafor )
📁 Tapiceri Lekure Designo
📁 Sistemi i amortizimit Auto , Sport / Comfort / Normal
📁 Ngjyre Blu e Erret perle shum e paster
📁 Feneret para Auto , Full Xeno Bixeno Led dhe me sensore levizje sipas rruges
📁 Frexha Inteligjente
📁 Stopat Mbrapa Full Led
📁 Sensore Parkingu 360 grad
📁 Kamera 360 grad
📁 Blind Spot
📁 Pasqyrat Elektrike me palosje + Registenc
📁 Xhamat e pasem te zi origjinal
📁 Gomat mbrapa me levizje majtas djathtas
📁 Disqe 20 Origjinal RR
📁 4 Gomat 95% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

Support Ukraine