Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Land Rover Range Rover Sport

€9,600
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka: LAND ROVER
Modeli: RANG ROVER SPORT
FULL EXTRA
Viti: 2006
Look : 2013
KM: 308.273 ( ORGJINALE )
Motorri: 2.7 ( 2720 cc )
L.djegse: Naft ( diesel ) (ekonomike)
Trasmesjoni: Automatik
Opsionet:
Sallon lekur shume i paster
INTERIO 2013
Komanda ne timon
Dritat kseno
2 celsa
Pilot Automatik
Sensor shiu
Sensor gomash
Klima ne 2 zona
Ngjyra Gri e Erret
Tavan kamosh i zi
Kamera parkimi
Mbyllje Elektrike
Led interio extra
Sensore parkimi
Sendilje me ngrohje
Sendilje me memorje
Timon elektrik/memorje/ngrohje
HARMAN / kardon
Xhama te zi
Interior light
Klima dixhitale
Disqe alumin sport edition
Automatic lane recognition
Bagazhi me hapje & mbyllje me buton
Extra Navi Android , Bluetooth, Aux, Usb, Bagazhier, Sd, Dvd
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
CDO GJE EXTRA , LOOK , SALLON , DISQE
ME TARGA SHQIPTARE TE PRERA PER 1 VITE
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 9.600 € ( I DISKUTUESHEM )
Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Janar 2023
Support Ukraine