Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Land Rover Range Rover Sport

€11,500
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

RANGE 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION
CMIMI: 11.500€ I DISKUTUSHEM OKAZION

SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
3.0 NAFT
PA TAKSE LUKSI
VITI PRODHIMIT 2012
240.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO AUTOMATIKE
SPORT+LAUNCH CONTROL SUPER E SHPEJTE
SEDILJE ME NGROHJE
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
PASQYRA TE BRENDSHME ANTIVERBUESE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
KOMPJUTER BORDI
XHAMA TE ZINJ
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMA ELEKTRIKE
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 7 Janar 2023
Support Ukraine