Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Land Rover Range Rover Sport

€15,500
2011' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2011' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2011' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2011' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2011' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2011' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Range Rover Sport
Motor 3.0 HSE
Viti 2011
Kambio Automat
Gjendje Shkelqyer Motorike Xhenerike Dhe Vizuale
Dokumenta Te Paguara Deri Ne Shkurt Te 2024 Kolaudim Per 2 Vjet
Cmimi i Diskutushem
Mundesi Nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 23 Mars 2023
Support Ukraine