2010' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 foto

2010' Land Rover Range Rover Sport

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,000
Publikuar 18 Prill 2024ID: qbA0GQ

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Komente të shitësit rreth 2010' Land Rover Range Rover Sport

🇨🇭LAND ROVER RANG ROVER SPORT 3.0TDV6 HSE🇨🇭
▪️Motor : 3.0 TDV6 ( pa taks luksi) 245HP
▪️Lenda djegese : Nafte
▪️Viti : 09/2009
▪️Kambio : Automatike
▪️KM: 220.000 KM (me garanci me liber sherbimesh te Range , mund ta kontrolloni te perfaqesia e Range Rover Albania )
‼️Sherbimi i fundit ne konçesionar Range i eshte bere ne 208.509Km me 13/01/2022
▪️Ngjyra : Jeshile
💶CMIMI : 14,000€ (i padiskutueshem) 💶
⤵️Opsionet shtese :
▫️ 4x4
▫️Kambio Automatike / Tiptronic(+/-)
▫️ABS/EPC/AIRBAG
▫️Amortizim me jastek ajri (ulje / ngritje)
▫️All Terrain program ( program special per te gjitha terrenet)
▫️Start/Stop (fiket dhe ndizet me buton pa perdorur celesin)
▫️Keyless go(hapje dhe mbyllje dyersh pa celes)
▫️Baxha panoramike me hapje
▫️Bluetooth+Radio CD + USB + DVD + iPod + Drita Xenon + Drita LED para/mbrapa
▫️Speed Warning
▫️Navigator multifunksional me touch
▫️Televizora mbas me komandim me pult + vend per kufje
▫️Sistemi audio Harman Kardon
▫️Timon me levizje elektrike + komanda + marsha ne te (+/-)
▫️Sallon lekure origjinal portokalli me qepje shume i paster + kroskoti me qepje
▫️Sedilje elektrike me fryrje + shfryrje + ngrohje para/mbas ♨️ + memorizim para 1/2/3 (sedilja + timoni)
▫️Xhama elektrik + Mbyllje qendrore me pult
▫️Pasqyrat elektrike me palosje
▫️Xhama te zinj para / mbas
▫️Sensor parkimi (para-mbrapa) + Kamera parkimi mbas + Cruise Control(pilot automatik) + Limitator shpejtesie
▫️Frena dore elektrike
▫️ Sensor Shiu , dritash , gomash
▫️Disqe 20’ te rinj origjinal Range Rover me goma te reja
▫️Ganxh
▫️Frena + diskofrena te reja
▫️Makina disponon 2 celesa
‼️Range eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera (mekanike , estetike , i kemi bere dhe past qeramike komplet , mund ta kontrolloni te servisi juaj i besuar , shoqerohet me foto dhe video ne momentin e blerjes ne Zvicer(i gjeni dhe ne HIGHLIGHTS)‼️Transparenc 100% qe nga momenti blerjes ne koncesionar!
❌VETEM SHITET NUK NDERROHET❌
📍NEW LOCATION : Autostrada Tirane-Durres Km 28 Te HOTI PETROL

INSTAGRAM : alpha__auto_

Support Ukraine