Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Land Rover Range Rover Sport

€8,900
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Range Rover Sport 2.7nafte e vitit 2009 ne dokumenta,Autobiography look,ULTIMATE EDITION,pedana anesore,goma te reja,Xenon,bagazhier ,komanda ne timon,sallon lekure e paster dhe tapiceri prej kamoshi.Makina eshte ne gjendje te mire pune,letrat te paguara per 1 vit.

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 17 Prill 2022