Shto te të preferuarat

2008' Land Rover Range Rover Sport

€9,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Land Rover Range Rover Sport në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Okazion Shitet Land Rover Sport Viti 2008- Luk te 2010- Motorr 2.7 Nafte Kamje Automat xhama te zi origjinal mbrapa- Baxha xhami- sensor parkimi- navigator 6 Cd bagazhier- sendilje me ngrofje pilot Automatike- Sallon lekur ngjyr e zez shume e paster- 4 goma te reja disqe Alumini- makina eshte super ngjedje e paster si mrena dhe jasht pa asnji gervishtje !!!
Çmimi: 11.000Euro i diskutushem !!!
NR TEL:;0699413201

Shiteni Makinën Tuaj