Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Land Rover Range Rover Sport

€8,500
5 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Range Rover Sport motorr 4.2 supercharger (kompresor) V8. Inpiant BRC 5 vjet garanci, xhamat e zinj origjinal. letrat per 1 vit kolidim deri ne 2024. goma te reja michelin. te gjitha sherbimet e bera. super gjendje. sallon meshine shume e paster. look 2012 full body. fener dhe stopa led. mundesi nderrimi me tiguan

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Nëntor 2022
Support Ukraine