2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 foto

2016' Land Rover Range Rover Evoque

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€23,700
Publikuar 14 Maj 2024ID: rcGN8h

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2016' Land Rover Range Rover Evoque

🇨🇭Range Rover Evoque 2.0 HSE Dynamic Full Panoramic🇨🇭
🇨🇭Viti - 2016
🇨🇭Kambio - Automatike 9G F1 +/-
🇨🇭Kilometra - 175.547 Te certifikuara me historik te plote sherbimesh ne Land Rover ne Zvicer🇨🇭
🇨🇭Gjendja si e re 10/10
🔺Pershkrimi
🇨🇭E sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭 ne gjendje te shkelqyer
🇨🇭HSE Full optional
🇨🇭Black Packet
🇨🇭2.0 Diesel nafte shum ekonomik
🇨🇭Konsum mesatar 6.2 Litra / 100 Km ✅
🇨🇭Euro 6 ♻️
🇨🇭4x4
🇨🇭180 HP
🇨🇭Start / Stop
🇨🇭Keyless GO
🇨🇭Eco System ( Fiket / Ndizet automatikisht ne trafik )
🇨🇭Tavan xhami panoramik
🇨🇭Tapiceri lekure Balck Designo shume e vecante
🇨🇭Sendile me memorje 1/2/3
🇨🇭Sendile me ngrohje
🇨🇭Blind spot assist
🇨🇭Lane assist
🇨🇭Trafic sign recognition ( Makina shfaq ne ekran tabelat e trafikut )
🇨🇭Navigator i madh me prekje multifunksional
🇨🇭Navi , Bluetooth , Tel , Voice comand , Radio , CD , Aux , USB
🇨🇭Ambient lighting 10 ngjyra te ndryshme
🇨🇭Kamera parkimi
🇨🇭Sensore parkimi para dhe mbrapa origjinal
🇨🇭Sistem audio Meridian
🇨🇭Timon me ngrohje
🇨🇭Hapje mbyllje bagazhi me buton
🇨🇭Pasqyra elektrike me palosje
🇨🇭Pilot automatik
🇨🇭Limitator shpejtesie
🇨🇭Sensore dritash / shiu
🇨🇭Fenere dhe stopa full led
🇨🇭Drita Ksenon Bi-Ksenon
🇨🇭Lares feneresh
🇨🇭Xhama te zinj
🇨🇭Disqe 20
🇨🇭Goma te reja Barum🇨🇭
🇨🇭4 Goma rezerve
🇨🇭Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht ne Zvicer🇨🇭
🇨🇭E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
🇨🇭Dogana e paguar gati per targim
🇨🇭Cmimi - 23700€

🔺Vendodhja - Durres

Support Ukraine