Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Land Rover Range Rover Evoque

€21,000
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Range Rover Evogue Dynamic
Forca mottorrike 》 2.2
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2013
Cmimi 》21.000 €

Pershkrimi 》Range Rover Evogue BLACK on BLACK 2.2 Td4 e sapo ardhur nga Hollanda, me dogane te paguar. Makina eshte shume e paster dhe me cdo sherbim te bere. Sallon lekure i zi, sedilje me ngrofje dhe memorie, pasqyra me palosje, bagazh me buton, ekran me touch, timon me ngrohje, blind spot, ndezje start stop, navigator i madh, kamera parkimi dhe sensore, 2 celsa, etj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 9 Janar 2023
Support Ukraine