Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Land Rover Range Rover Evoque

€23,700
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 85000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Range Evoque Pure Premium 2013
Motorr 2.0 Benzine (i pershtatshem per impjant gazi)
Km 88.000 te Vetat
Automatik, Marshe ne Timon
Full Panorama, Tavan Xhami
Monitor Touch Screen
Kamera 360°
Sensor parkimi
Xhama te Zi Fabrike, Elektrike
Pasqyra me Palosje, Sensor Korsie
Airbag ne shume Zona
Dyert mbyllen me touch, hapje sa afron doren me sensor
Sistem alarmi
Bagazhi hapje, mbyllje Automatike
Makina ka cdo gje nga Fabrika
Dhe shume Opsione te tjera
Eshte ne Super Gjendje, Si e Re, Full Extra
Makina e Sapo Ardhur me Dogane te paguar
Nuk ka nevoje per asgje, gati per targa
Cmimi i Diskutueshem.........

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Prill 2023
Support Ukraine