Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Land Rover Range Rover Evoque

€18,900
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Range Rover Evoque Dynamic
Viti fundi 2012
Kambio - Automatike
Kilometra - 216 000 km
Pershkrimi
- I sapo ardhur nga gjermania , ne gjendje te
shkelqyer si e re 10/10
- 2.2 Diesel (Nafte) Shume ekonomik
- Modeli Dynamic me te gijitha opsionet.
-Konsumi mesatar 6.2 litra
- Start/Stop
-Sendile lekure
- Sendile me ngrohje
-Navigator multifunksional me prekje
-Sensore parkimi para dhe mbrapa
-Ambient lighting
- Sistem audio Meridian
• Marshet ne timon F1 +/-
- Pilot automatik
- Limitator shpejtesie
- Radio, CD, Tel, Bluetooth, Aux, Usb, Voice
speak content
- Pasqyra elektrike me palosje
• Sensore dritash
-Sensore shiu
- Xhama te zinj original
- Goma dhe disqe te reja
- Pedana origjinale
- Dogane e paguar , gati per targim
- E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj

Cmimi - 18900€

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 3 Dhjetor 2022
Support Ukraine