Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Land Rover Range Rover Evoque

€21,000
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

EVOQUE 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE
CMIMI: 18.300€ I DISKUTUSHEM

MAKINA KA ARDHUR NGA BELGJIKA🇧🇪
3 CELSA ORIGJINAL NGA FABRIKA
200.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
2.2 NAFT
VITI 2012
PANORAMA FULL XHAM
4x4
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA BLU E ERRET
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE SAPO PAGUARA PER 1 VIT
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 25 Shtator 2023
Support Ukraine