2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 foto

2012' Land Rover Range Rover Evoque

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,900
Publikuar 16 Qershor 2024ID: NkemKe

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Land Rover Range Rover Evoque

Range Rover Evoque R Dynamic
2.2 nafte
175’mije km
Viti 2012
Kambio Automatike
Kroskot Digital Display
Computer Board, limitator shpejtesie, pilot automatik
Komanda ne timon
Paddle shifters F1 ne timon (marshe ne timon)
Interior Full Lekure
Keyless entry
Keyless go (ndezjen me buton)
Sedilje Ngrohje & Memorie perpara
Sensor automatik dritash edhe shiu
Sensor parkimi & camera assist
Camera 360 grade
Tavan full panorama xhami Tavan Alcantara black
Klima Automatike me ndarje ne 4 zona per secilin passagjer
Xhami perparem me refleks blu dhe rezistence
Xhama te zinj
Pasqyra elektrike & mbyllje elektrike
Bagazh me hapje mbyllje me button
Larje Feneresh
Sistem Audio Premium Meridian
Inteligent Light full Led
Drive Selection sipas terrenit.
Dokumenta sapo te bera per nje vit.
Cmimi 15900 Euro I Diskutushem

Support Ukraine