Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Land Rover Range Rover Evoque

€19,800
4 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Range Rover Evoque Swiss Quality
Kilometra - 157 000 te verifikueshme
Viti 10/11/2011
Pershkrimi
- I sapo ardhur nga Zvicra , ne gjendje te shkelqyer si e re 10/10
- 2.2 Diesel (Nafte) SD4 Shume ekonomik
- Modeli Dynamic me te gjitha opsionet.
- 190 hp
- Konsumi mesatar 6.2 litra
- Start/Stop
- Tavan panoramik
- Black interior design
- Sendile lekure
- Sendile me memorje 1/2/3
- Sendile me ngrohje + ftohje
- Sendile me levizje elektrike
- Navigator multifunksional me prekje
- Sensore parkimi para dhe mbrapa
- Kamer parkimi mbrapa
- Ambient lighting me 5 ngjyra te ndryshme
- Sistem audio Meridian
- Marshet ne timon F1 +/-
- Pilot automatik
- Limitator shpejtesie
- Radio , CD , Tel , Bluetooth , Aux , Usb , Voice speak content
- Pasqyra elektrike me palosje
- Sensore dritash
- Sensore shiu
- Xhama te zinj origjinal
- Goma dhe disqe te reja NEXEN
- Dogane e paguar
- Vaj filtra te sapo nderruara
Cmimi - 19800€

Vendodhja - Durres

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 19 Shkurt 2023
Support Ukraine