Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Land Rover Range Rover

€17,000
2013' Land Rover Range Rover photo #1
2013' Land Rover Range Rover photo #2
2013' Land Rover Range Rover photo #3
2013' Land Rover Range Rover photo #4
2013' Land Rover Range Rover photo #5
2013' Land Rover Range Rover photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 HSE
Viti 25-09-2013
Cilindrratet e Motorrit 2998 CC
Kaburanti Nafte
Kilometrrat 205 Mije me garanci
Kamja Automatike 9 G- F1
Fuqia Motorrike 188 KW
Fuqia Motorrike 256 HP
Konsumi Per 100 Km 8.8 litra
Konsumi Per 100 Km 9.8 litra
Konsumi Per 100 Km 7.1 litra
Opsionet
1 celes
Drritat led para mbrapa
Sensor parkimi para mbrapa
Kamer parkimi mbrapa
Xhamat dopje
Xhamat e zij origjinal nga fabrika
Bagazhi hapet mbyllet me buton
Pasqyrat elektrike
Sindilet me memorie+fryhje shfryhje
Kondicioneri dual klima
Sistemi audio [ HARMAN KARDON ]--+voice kontrroll+DVD+blututh audio+cd+radio+aux+flesh
Makina eshte targuar per er te pare ne Shqiper me date 20-08-2022 dhe i ka te vlefshme letrat deri me date 20-08-2023
Makines sapo ju ka bere servis si,Goma te reja ,Vaj filtra motorri origjinale Range Rover,gomina,ferrotat e reja,dhe eshte ne gjendje shum te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike nuk ka nevoj per asilloj sherbimi.
Cmimi 17000 Euro

  • 068Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 14 Prill 2023
Support Ukraine