2012' Land Rover Range Rover photo #1
2012' Land Rover Range Rover photo #2
2012' Land Rover Range Rover photo #3
2012' Land Rover Range Rover photo #4
2012' Land Rover Range Rover photo #5
2012' Land Rover Range Rover photo #6
6 foto

2012' Land Rover Range Rover

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,000
Publikuar 9 Qershor 2024ID: MBMlh7

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Land Rover Range Rover

2011 Range Rover Sport
➖Motorr 5.0 Benzine Aspirato (kthehet 100% gaz).
➖Kambio Automatike Comfort/Sport/Manual .
➖95.000 Milje .
➖4x4.
➖Baxho.
➖Sensore Parkimi Para - Mrapa.
➖Kamer Parkimi Mrapa .
➖Interior Lekure Bezhe 100% .
➖Xhama Te Zinj Original .
➖Disqe Alumini R20Origjinale.
➖4 Goma Te Reja + Goma Rezerve.
➖Fenere Xenon-Bixenon me rathe Led .
➖Land Rover Navigation System.
➖Harman Kardon Audio System.
➖Am/Fm/Cd/Aux/Bluetooth/Multimedia .
➖Ac Klima Bizonale.
➖IsoFix.
➖Tempomat (Pilot Automatik) .
➖Timon Lekure Multifunksional.
Etj ...
Makina Eshte Me Dokumenta Te Paguara, 95.000 Milje Dhe
Sherbimet e Bera si vaj filtra xhenerike etj .
Cel
What's up

Support Ukraine