Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2003' Land Rover Range Rover

€6,500
2003' Land Rover Range Rover photo #1
2003' Land Rover Range Rover photo #2
2003' Land Rover Range Rover photo #3
2003' Land Rover Range Rover photo #4
2003' Land Rover Range Rover photo #5
2003' Land Rover Range Rover photo #6
6 foto
Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

RANGE VOGUE AUTOBIOGRAFI
VITI 2003
MOTORR 3.0 diesel
Cdo opsion i mundshem full
Sherbimet e kryera rregullisht dhe ne gjendje perfekte kambjo motorr etj
Letrat deri ne dhjetor.kolaudim Per 2 vjet
Cmimi 6500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 24 Tetor 2023
Support Ukraine