Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Land Rover Freelander

€6,000
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet land rover freelander 2. Viti 2007. Motorr 2.2 naft.4x4.6+ 1 marshe dhe shume ekonomike. Sensore parkimi origjinal dhe sensore drrite. Tapiceri lekure dhe shume e paster. Full panorame. Xhama te zi fabrike. Fener me larje. Ganxhe rimorkimi plus fishat perkatese. Kondic 2 zona. 2 celsa. Cdo sherbim i bere ne kohe,ta kontrrolloni ku te deshironi.

Support Ukraine