Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Land Rover Discovery Sport

€21,000
2017' Land Rover Discovery Sport photo #1
2017' Land Rover Discovery Sport photo #2
2017' Land Rover Discovery Sport photo #3
2017' Land Rover Discovery Sport photo #4
2017' Land Rover Discovery Sport photo #5
2017' Land Rover Discovery Sport photo #6
6 foto
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

📂Marka:Land Rover
Modeli : DISCOVERY SPORT 2.0 Nafte HSE
📂Kambio : AUTOMAT 9G
📂 VITI: 2017
📂 Kilometra:170.000 (Origjinale me garanci+ liber sherbimesh )
📂Cmimi :€diskutushem DOGANA e paguar) GATI PER TARGA .

-MOTORR 2.0 NAFTE (SHUM EKONOMIKE)
-KAMBJO AUTOMATIKE 9G
-SPORT HSE + DYNAMIC FULL OPTION
-PRODHUAR NE FUNDVITIN E 2017
-BLACK EDITION ORIGJINAL FABRIKE
-SENDILJE LEKURE NAPPA
-SENDILJE ME NGROHJE PARA DHE PAS
-TAVAN XHAMI PANORAMIK
-LANE CHANGE ASSIST
-KAMERA PARKIMI
-BLIND SPOT
-ATTENTION ASSIST
-BLUETOOTH AUDIO
-SYSTEM AUDIO MERIDIAN
-HEAD UP DISPLAY
-NAVIGATOR I MADH (PERFSHIN DHE SHQIPRIN)
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-SENSOR PARKIMI
-PASQYRA ELEKTRIKE
-FENER ME XENON
-STOPA LED
-LED AMBIENT ME 5 NGJYRA
-NJE SERI OPSIONESH TE TJERA
-VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA
-GOMA TE REJA PIRRELI
-MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE PO ASHTU DHE ESTETIKE !

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Tetor 2023
Support Ukraine