2011' Land Rover Discovery photo #1
2011' Land Rover Discovery photo #2
2011' Land Rover Discovery photo #3
2011' Land Rover Discovery photo #4
2011' Land Rover Discovery photo #5
2011' Land Rover Discovery photo #6
6 foto

2011' Land Rover Discovery

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,000
Publikuar 9 Qershor 2024ID: A2HOLV

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Land Rover Discovery

LAND ROVER DISCOVERY4 MOTOR V8 5.0L .MAKINA ESHTE 20.07.2011POR I BERE KOMPLET LOOK AUTOBIOGRAFY TE 2015.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 205000KM ORIGJINALE.MAKINA ESHTE 7VENDESHE.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMIN ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL .ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES..DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINALE.ME KAMERA MBRAPA.TAPICERI LEKURE NGJYR BEZHE ME
NGROFJE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES E
ZEZE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PRERE GATI PER TARGA.
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
CMIMI—14000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER. Instagram Auto Molla
VIBER—WHATSSAP-—TANI—CEL

Support Ukraine