2010' Land Rover Discovery photo #1
2010' Land Rover Discovery photo #2
2010' Land Rover Discovery photo #3
2010' Land Rover Discovery photo #4
2010' Land Rover Discovery photo #5
2010' Land Rover Discovery photo #6
6 foto

2010' Land Rover Discovery

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,000
Publikuar 8 Qershor 2024ID: UgV135

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Land Rover Discovery

LAND ROVER DISCOVERY4 PANORAMIC MOTOR V8 5.0L .MAKINA ESHTE 10.09.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 140000MILJE ORIGJINALE.MAKINA ESHTE 7VENDESHE.KOMPLET VESHJET BRENDA KARBON .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL .ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.M.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINAL TE FABRIKES..DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.ME KAMERA MBRAPA ORIGJINALE.SEDILJE ME
NGROFJE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE PERLE.TAPICERI LEKURE NGJYRE BEZHE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PRERE GATI PER TARGA.
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
CMIMI—14000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER. Instagram Auto Molla
VIBER—WHATSSAP-—TANI—CEL

Support Ukraine