2009' Land Rover Discovery photo #1
2009' Land Rover Discovery photo #2
2009' Land Rover Discovery photo #3
2009' Land Rover Discovery photo #4
2009' Land Rover Discovery photo #5
2009' Land Rover Discovery photo #6
6 foto

2009' Land Rover Discovery

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,500
Publikuar 12 Qershor 2024ID: 450530

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2009' Land Rover Discovery

Land rover discovery 4 3.0HSE Makina sapo ardhur nga zvicra shum e paster si jasht dhe brenda ngjyra vishnje 6+1 goma te reja keyless go sedilje me ngrohje makina ska nevoj per asgje full option
Audi bmw skoda vw 4x4 mercedes benz amg toyota hyndai okazion nisan

Support Ukraine