Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Land Rover Discovery

€7,499
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET LAND ROVER DISCOVERY 3.
Viti 2005.
2.7
6+1 ne vede ulëse, ndërsa në letra 4+1
Xhama te errët 95% me leje .
Kamio manuale.
Taksa te paguara.
Goma te reja.
Sendile me ngrohje.
Klima.
Bateri e re.
Ndriçim cseno.
330000 mijë KM origjinale.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Support Ukraine