Shto te të preferuarat

2005' Lancia Ypsilon

€2,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Lancia Ypsilon në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 222000 km
Zhvendosje: 1600 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka-Lancia Ypsilon
Forca motorrike-1.3
Lloji i kambjos -automat
Viti i prodhimit-2005
Kilometra-220000
Cmimi-2800€(pak i diskutushem)
Nr i kontaktit-0694485528
Pershkrimi-Shitet Lancia Ypsilon e vitit 2005 !!!! Shume ekonomike... motor 1.3 multijet . Siguracionin deri ne mars 2020. Ne gjende te mire motorike dhe xhenerike. Sallon shume i paster. Shitet per arsye emigrimi.cmimi pak i diskutushem.. Telefonata vetem serioze. Kontakt ne celular dhe whatsapp 0694485528.

Shiteni Makinën Tuaj