Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Lancia Delta

€3,600
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Lancia Delta
Motor 1.6 Naft
Viti 2010
Kambio Manual
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Dokumenta Deri ne Shtator 2023
Kolaudim Per 2 Vjet
Cmimi i diskutushem
Mundesi Nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 4 Mars 2023
Support Ukraine