Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Kia Soul

€12,990
2016' Kia Soul photo #1
2016' Kia Soul photo #2
2016' Kia Soul photo #3
2016' Kia Soul photo #4
2016' Kia Soul photo #5
2016' Kia Soul photo #6
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 75000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Marka: Kia
Fuqia motorrike: 1.6
Lloji i kambios: Automatike
Karburanti: Nafte
Viti prodhimit: 2016
Kilometrat: 77000
Cmimi: 13500€
Pershkrimi: Kia Soul viti 2016,motorr 1.6 nafte,kambio automatike,ne super gjendje dhe shum e paster,full,kamer parkimi,sensore parkimi,komanda ne timon,limitator shpejtesie,gomat e reja me disqe alumini,bluetooth,aux,usb,sedilje me ngrohje,xhama te zinj origjinal pasqyra elektrike,shume ekonomike,dokumenta te paguara.
Makina eshte blere me 0 km te ‘Kia motors Albania’ me 77 mije km ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , makina ka patur 1 pronar .
E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Maj 2023
Support Ukraine