Shto te të preferuarat

2015' Kia Model Tjetër

€8,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2015 Kia Model Tjetër në Kavajë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 130000 km
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Kia K5 2.0 Vetem Gaz 100% nga Fabrika e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2015-134 Mije Km Origjinale me te drejte kontrolli!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tronic Sistem Start-Stop ndezje fikje me gisht dhe hapje mbyllje e dyerve me gisht mjafton te jete celesi afer Navigator i madh me GPS Bluetooth AUX Telefon Kamera Parkimi Tapiceri Lekure shum e paster Xhama te zi Sendile me ngrohje Ftohje clima digitale bi zona (funksionale)Sensore Parkimi origjinal sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal me goma te reja te 2021 etj makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 4 Maj 2021