Shto te të preferuarat

2012' Kia Model Tjetër

€8,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Kia Model Tjetër në Kavajë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 55000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Kia K5 2.0 Vetem Gaz 100% nga Fabrika e sapo ardhur me dogane te paguar!Km Origjinale me te drejte kontrolli!Garanci per KM!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tronic Navigator i madh me GPS Bluetooth AUX Telefon Kamera Parkimi Tapiceri Lekure shum e paster Xhama te zi Sendile me ngrohje Ftohje clima digitale bi zona (funksionale)Sensore Parkimi origjinal sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal etj makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 5 Maj 2021