Shto te të preferuarat

2003' Kia Carnival

€2,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2003 Kia Carnival në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Jepet me qera Kia Carnival 6+1 vende automatike , dopio klima , lekure bezhe , shume komforte dhe e sigurte ne rruge.
Makina ka motorr 2.9 nafte 4 pistona.
Sensor shiu , sensor dritash , sensor parkimi , sedilje elektrike.
Gomat e reja , bateria re , amortizatoret e rinj.
Per cmimet telefononi ne nr : 0684497314
For rent

Shiteni Makinën Tuaj