Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Jeep Wrangler

€15,500
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Jeep Wrangler 3.8 Benzine , Viti Prodhimit 2008 , me 160.000 km ,sallon cope , kamio Automat ,(kabrio) , pedana ansore , xhama te zinj origjinal , cd player , kompjuter bordi , , hapje mbyllje qendore , feneret kseno bi kseno , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike... Cmimi i diskutushem ose nderrohet Cel—Viber—WhatsApp— Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Tetor 2022
Support Ukraine