Jeep

2013' Jeep Compass

€8,500

2013' Jeep Compass

13 Nëntor 2023, Tiranë

Naftë  Mekanike  E bardhë 

Jep viti 2013 naft 2.2 Manual esht me dokumenta te paguar te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja cmimi 8500 euro okazion … 

Shto te të preferuarat
2012' Jeep Wrangler

€16,000

2012' Jeep Wrangler

24 Tetor 2023, Tiranë

Benzinë 40000 km  Mekanike  E kuqe 

Jeep Wrangler JK 2012 me 42 mij kilometra origjinale. Makina eshte ne gjendje shume te mire sic duket dhe ne foto dhe eshte mbajtur gjithmone … 

Shto te të preferuarat
2012' Jeep Compass

€7,500

2012' Jeep Compass

3 Tetor 2023, Durrës

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Automatike  Blu 

Shitet Jeep Compas 2012 2.4 benzin gaz Automat Ne gjendje te mir Gomat e sapo vendosura te reja michelin Esht full per llojn e vet … 

Shto te të preferuarat
2010' Jeep Patriot

€11,500

2010' Jeep Patriot

4 Shtator 2023, Fier

Naftë 10000 km  Mekanike  E zezë 

shitet jeep patriot i vitit 2010 motorr 2.0 naft , manuale 6 marsha. makina esht ne gjendje shum te mir si vizuale ashtu dhe xhenerike/motorrike. … 

Shto te të preferuarat
2016' Jeep Wrangler

€38,000

2016' Jeep Wrangler

2 Shtator 2023, Tiranë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E zezë 

Jeep rubicon orgjinal Makina eshte full option Ngrohje serdilesh timoni Xhama zinj Navi Goma te reja 37 1800€ Facelift 5000€ Fox kit lift 2000€ Gazi … 

Shto te të preferuarat
2012' Jeep Grand Cherokee

€18,800

2012' Jeep Grand Cherokee

I skaduar24 Gusht 2023, Tiranë

Naftë 190000 km  Automatike  Blu 

Oveeland full option..te gjitha sherbimet e bera ne kohe.Makina e ardhur nga Zvicra..ne gjendje perfekte motorrike xhenerike viziale.konsumi 7.8 deri 10.5 . Shume ekonomike 

Shto te të preferuarat
2008' Jeep Wrangler

€15,500

2008' Jeep Wrangler

I skaduar16 Gusht 2023, Tiranë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E kuqe 

♦️Jeep Wrangler Sahara Unlimited ♦️Viti:2008 ♦️Karburanti:Benzin/Gaz (3.8) ♦️Kambio:Automatike ♦️Kilometra:220 mij km ♦️Opsionet: Cruise control ♦️Ndezje e makines me pult ♦️4x4 me ridodo etj ♦️Makina eshte … 

Shto te të preferuarat
2008' Jeep Liberty

€5,500

2008' Jeep Liberty

I skaduar8 Gusht 2023, Tiranë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Automatike  E kuqe 

Viti 2008. Motor 3.7 benzin gas. Kambio automatike. 170mij km orgjinale. Tapiceri lekure. Navi 4*4 goma kater stinet Impjant lovato 

Shto te të preferuarat
2011' Jeep Wrangler

€30,000

2011' Jeep Wrangler

I skaduar8 Gusht 2023, Durrës

Benzinë 200000 km  Automatike  E zezë 

Shitet Extrem Jeep Wrangler Unlimited Sahara 🚀 JEEP WRANGLER JK 👉 Vit Prodhimi 2011 👉 Kambio automatike 👉 Motorr 3.8 Benzine ( Kthehet ne Gaz). … 

Shto te të preferuarat
2011' Jeep Patriot

€6,800

2011' Jeep Patriot

I skaduar6 Gusht 2023, Pogradec

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E kuqe 

🔴 JEEP 🔴𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐫𝐢: 2.4 MOTORR I THJESHTE ME 4 pistona 100% me gas super ekonomik 🔴𝐕𝐢𝐭𝐢 : 2011 🔴𝐊𝐚𝐦𝐛𝐣𝐨 : Automatike 🔴𝐊𝐦: 230.000 🔴𝐊𝐚𝐫𝐛𝐮𝐫𝐚𝐧𝐭𝐢 : … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine