2015' Jeep Grand Cherokee photo #1
2015' Jeep Grand Cherokee photo #2
2015' Jeep Grand Cherokee photo #3
2015' Jeep Grand Cherokee photo #4
2015' Jeep Grand Cherokee photo #5
2015' Jeep Grand Cherokee photo #6
6 foto

2015' Jeep Grand Cherokee

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€18,500
Publikuar 31 Maj 2024ID: ZImB1S

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Jeep Grand Cherokee

🔱 Jeep Grand Cherokee Summit 🔱
🔹️Forca mottorrike 》3.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2015
🔹️Cmimi 》18.500€

🔹️Pershkrimi 》Jeep Grand Cherokee versioni Summit sapo ardhur i targuar ne janar. Aktualisht 217.000 kilometra te certifikuara, makina eshte ne gjendje perfekte vizuale dhe xhenerike. Versioni full, euro 6, kambio 8G, all terrain program, distronic, blind spot, keylles entry, start stop, dopio xhama te zinj, sensore dhe kamera, e shume ekstra te tjera...
.

Support Ukraine