Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Jeep Grand Cherokee

€22,700
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 7 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Jeep Grand Cheroke Summit 3.0 ECO Diesel 250 kuaj fuqi( Pa taks lluksi) 8marshe tronic, konsum 6.4 autostrad, 7.0 kambinuar, 8,0 ne qytet 8.0 litra, 0-100 km/h 6.9 sekonda, E vitit 11.2014 ( Model i fundit dhe aktualisht prodhohet e njejta forme) me 183.000 km, servisi fundit qe esht ber esht bere me 172.000 km, ngjyre e bardhe perlato, Tapiceri ngjyra kafe lekure nappa, e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar me vlere 3800€. Servis i sapober, Vaj filtra, tamburo, ferrota, goma te reja Michelin, etj...te saponderruara. Jeepi esht versioni Summit( versioni me i shtrejt rreth 80.000€ me zero km) dhe per rrjedhoje permban te gjitha ekstrat e mundshme si p.sh::;;;;;;;;;; Euro 6, Kambjo automatike tronic, amortizim me jastek ajri( ulje-ngritje), low range per te gjitha terrenet me special program, tavan xhami Panorama me Solar, serdile lekure me memorje ngrohje+ftohje dhe mbrapa , Kroskot dhe kapak dyersh te veshura me lekur me tavan kamosh, 2 celsa me pult, Timon druri me ngrohje me marshe ne timon F1, xhama te zij origjinal, dopio xham, Impjant muzike Boston, xhami pare me rezistenc, pasqyrat me rezistenc, Dopjo klima per cdo pasagjer, sensor parkimi + kamera, navigator me touch me + bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth ,pilot automatik+ distronic+ blind asist, pasqyra me palosje kur mbyll makinen,Start-Stop ndezje me gisht, sensor shiu dhe drite, fener dhe stopa me led me larje qe kthehen sipas timonit , disqe alumini 20 te kromuar, Shina ne tavan per valixhe udhetimi, Bagazh me hapje-mbyllje me buton, e shum opsione te tjera.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Korrik 2022
Support Ukraine