2008' Jeep Grand Cherokee photo #1
2008' Jeep Grand Cherokee photo #2
2008' Jeep Grand Cherokee photo #3
2008' Jeep Grand Cherokee photo #4
2008' Jeep Grand Cherokee photo #5
2008' Jeep Grand Cherokee photo #6
6 foto

2008' Jeep Grand Cherokee

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 13 Qershor 2024ID: XDUDjS

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Jeep Grand Cherokee

Taksa Siguracion Kolaudim te paguara,
FACELIFT - Prerja e re,
Modeli - Overland me më shume opsione nga te gjithe serite e tjera,
Fenere LED BI-Xenon,
Sensor parkimi Mbrapa me Kamera Parkimi,
4x4 Quadra Drive II me ESP Anti-Rreshkitje dhe Low Range,
Motorr 3.0 Nafte V6 CRD Turbo me 218 kuaj fuqi shume i shpejte dhe i fuqishem njekohesisht,
Xhama elektrik dhe te ZINJ Mbrapa nga fabrika,
Baxha Xhami me hapje me dy pozicione dhe perde,
Disqe me Goma 4-Stinet 90%,
Sedilje Lekure, Elektrike me Fryrje, Memorie dhe Ngrohje,
Navigator ne ekran me prekje,
Klimatronik Bi-Zonale,
Pasqyra Elektrike Antiverbuese me mbylle dhe ngrohje,
Kambio automatike 5G me opsion +/-
Hill Descent Control - makina frenon automatikisht ne disheze,
Fener Mjegulle,
Tapiceri Lekure Super e paster dhe e pagervishtur,
Timon Elektrik me Komanda dhe Ulje-Ngritje,
Pilot Automatik,
Mbyllje qendrore,
Celes me pult,
Shina ne tavan,
Ganxhe per terheqje,
Mbeshtetese krahu Lekure para-mbrapa,
Fshirese me sensor automatik,
Kompjuter bordi,
NUK NDERROHET!

Support Ukraine