Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Jeep Grand Cherokee

€7,900
6 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe stetike..makina esht blere vet ne zvicer me 170 mij km ...aktualisht ka 200 mij ... pasqyra me palosje ,sesor shiu ,sensor parkimi ,sendilje me ngrohje dhe shum opsione te tjera..makina mind te kontrrollohet ku te deshironi.. ka motorr 3.0 Nafte ... ky model ka motorr dhe kambio te prodhuar nga Mercedes Benz

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Qershor 2022
Support Ukraine